Home » Home Electronics » TV » Plasma TVs » Panasonic TX-PR50VT30
  Expert reviews
Reviews of Panasonic TX-PR50VT30
(89%)
  • 6310
  • 1 in THX mode and 4860
  • 1 in Professional mode
  • Energy consumption on the high side
  • 284 W
  • Annoying Freeview EPG
  • Although 50Hz improved
Reviews
page 6 of 7
Order by:
Score
  Published: 2011-11-17, Author: Константин , review by: ferra.ru
Read the full review »
Was this review helpful?
  Award
  Published: 2011-11-18, Author: Audun , review by: ljudochbild.se
  • Fantastiska färger, Bra kontrast och svärta
  • Kostar en aning mer
Was this review helpful?
  Award
(100%)
  Published: 2011-08-04, review by: prylportalen.se
(90%)