Home » Home Electronics » TV » Plasma TVs » Panasonic TX-P50VT30B
Working
Please wait...
  Expert reviews
Reviews of Panasonic TX-P50VT30B
(89%)
  • 6310
  • 1 in THX mode and 4860
  • 1 in Professional mode
  • Energy consumption on the high side
  • 284 W
  • Annoying Freeview EPG
  • Although 50Hz improved